PPL disponuje širokou sítí výdejních a podejních míst PPL partner

PPL disponuje širokou sítí výdejních a podejních míst PPL partner

V posledních letech se s rozvojem e-commerce začala v Čechách projevovat rostoucí poptávka po osobních odběrech i nechuť lidí, trávit svůj drahocenný čas ve frontě na poště. Na tento trend zareagovala z přepravních společností jako první PPL, která v roce 2012 spustila pilotní provoz sítě výdejních a podejních míst PPL partner. Prostřednictvím partnerských provozoven lze posílat balíky po ČR i do Evropy, nebo si zde vyzvednout zásilku objednanou na e-shopu.

PPL-Partner-logo

PPL partner

V současnosti disponuje PPL více než 150 výdejními místy po celé České republice. V roce 2014 se počet partnerů ještě zdvojnásobí. Výdejní místa PPL partner jsou dostupná dle otevírací doby partnerů, tedy i včetně víkendů, na což je při výběru nových poboček kladen nemalý důraz.

Doručení na výdejní místo PPL partner lze zvolit buďto přímo v nákupním košíku e-shopu, online prostřednictvím webu www.pplbalik.cz nebo pomocí zákaznického servisu.

Poslat balík z PPL Partnera může kdokoli, nezávisle na tom, zda má s PPL uzavřenou smlouvu. Balíky je možné posílat v rámci České republiky a do všech zemí EU. Doručení probíhá v ČR následující pracovní den a v zahraničí do 2-5 dnů, v závislosti na cílové destinaci.

Více informací o PPL partner naleznete na www.pplpartner.cz.

untitled